redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Rekordowa kolekcja opakowań po tabace

Nasz redakcyjny kolega Filek został nowym (i jednocześnie pierwszym w tej kategorii) rekordzistą Polski w największej ilości opakowań po tabace. Jego kolekcja licząca 407 pudełek (stan na dzień zgłaszania rekordu) zostanie wpisana do następnej edycji Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości.

Choć sam redaktor Filek powiada, że bardziej ceni sobie w tabace poszukiwanie informacji o jej historii i kulturze, jego kolekcja zdawać się winna tak samo rozległa jak jego wiedza o proszku tytoniowym.

Otworzenie naszych kolekcji na świat jest bardzo dobrym posunięciem popularyzacji naszej drogiej tabaki i pokazaniem jej pozytywnych stron.

Filkową kolekcję można oglądać pod adresem:
http://www.polskierekordy.pl/rekord/rekordowa-kolekcja-opakowan-po-tabace

Najlepsza tabaka roku 2011

"Najlepsza tabaka roku" nasza wielka ankieta składająca się ze wszystkich tabak, które wyszły w danym roku, trwa już od 2009. Wtedy to wygrało większością głosów Toque Berwick Brown. W 2010 r. bezkonkurencyjni byli Holendrzy i ich Bon Bon zeskując prawie wszystkie głosy dla siebie. Jak było w tym roku? Cóż, trochę smutno... a dlaczego?

Rok 2011 nie obfitował tak bardzo w kosztowanie wszelkich nowości, które na rynku się pojawiły, toteż i ciężej było wybrać tę najlepszą bez rozeznania. Szczęśliwi Ci, którzy rok 2011 mieli po dziurki w nosie... tabaki po dziurki w nosie... znaczy się, że dużo zażyli. Ich głosy były najcenniejsze.

Zeszły rok okazał się walką dwóch tabak Silver Dollar Original (Toque Tobacco) oraz Pobrzeże Kaszubskie (Synchro), które notabane dostać można tylko, zaczynając od pierwszej wymienionej, w USA i w Polsce. Tabaczarze wybrali wyrób polski co nas bardzo cieszy, choć z Ameryki zaczęły płynąć głosy sprzeciwu - co nas całkowicie bawi, bo Polacy również głosowali na wyrób Toque Tobacco.

My z całego serca gratulujemy Synchro, bo ten rok należał całkowicie do nich. Seria Chaty Polskie zyskała w naszym kraju rzesze fanów - świetne połechtanie polskiego konsumenta i bardzo dobre tabaki. czego Amerykanin nie wąchał temu niech będzie żal, bo w Polsce coraz lepsze tabaki się robi.

Najlepsza tabaka roku 2011 - Synchro Pobrzeże Kaszubskie.

Również w drugiej kategorii, "Najlepsza tabaka roku 2011", Synchro (przynajmniej połowicznie zyskuje tytuł. W roku 2009 była to Dholakia Roasted Nuts, 2010 (zgodnie z użytkownikami) Molens de Kralingse Bon Bon, a w tym... kreacja Synchro zrobiona dla sklepu internetowego Taganza, czyli STOK RosaLi.

Brawa dla Polaków. Zdrowie Synchro.

Nowości 2012r.

    Nowy 2012 już rok przywitał nas wieloma zmianami w tabaczanym świecie. Głównie estetycznymi trzeba dodać, bowiem ostatnio na tabaczanych forach coraz głośniej o zmianach w tabaczanych opakowaniach takich potentatów tabaczanych jak Pöschl Tabak, Swedish Match czy Samuel Gawith.

Czytaj więcej...

Promocja Fajkowo.pl

Wraz z sklepem internetowym Fajkowo.pl mamy przyjemność powiadomić o specjalnej promocji, tylko dla użytkowników serwisu Top25snuff.com.
Tylko w miesiącu lutym, wszystkie tabaki F&T o 20% taniej.

Aby skorzystać z promocji, należy podczas zakupów w sklepie Fajkowo.pl wpisać specjalny kupon rabatowy "Top25snuff".


Zakup innych produktów czy wybrane sposoby płatności i dostawy nie maja wpływu na rabat, dotyczy on tylko ceny tabak F&T, zakupionych w miesiącu luty 2012r.


Po zakupie nie zapomnijcie zrecenzować produktu w serwisie :)