redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Braniff Mint Hot

FilekFilek   Sierpień 11, 2010  
 
0.0
 
3.4 (1)
9648   0   2   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Villiger

Parametry tabaki

Smak tabaki
Mint
Waga tabaki
10g.
Opakowanie
plastikowe

Villiger

Photos

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.5  (1)
Ocena opakowania 
 
3.0  (1)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
3.0

Braniff Mint

Już kiedyś pisałem recenzję tego wyrobu, ale podczas pisania, z tego co pamiętam ktoś, gdzieś mnie wyciągnął i pisanie zarzuciłem. Dzisiaj powracam do napisania tej recenzji. Nie z powodu, że Braniff mnie tak zachwycił, lub wręcz przeciwnie. Nic z tych rzeczy. Po prostu mam ważną pracę do napisania, a recenzję tą potraktuję jako nazwijmy to rozgrzewkę z nadzieją, że wena przybędzie i zrobie to co mam zrobić. ;)
Miętowego Braniffa zakupiłem gdzieś w Niemczech. Był to albo Frankfurt nad Odrą, lub Berlin. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem co mnie podkusiło, jaka diabelska siła, ale kupiłem wyrób tabakopodobny! To przecież nie w moim stylu! Sięgając pamięcią wstecz wydaje mi się, że decydującą rolę odegrała tutaj zasada traktująca o tym, że najpierw się robi, potem się myśli.
Właściwie za dużo nie jest co opisywać. Ot biały proszek, zbijający się czasem w grudki, lekko wilgotny. Aromat, który otrzymujemy jest delikatny ale stanowczy. Pisze mint i jest mint. No i na tym mógłbym już zakończyć recenzję. Nic więcej nie ma oprócz mięty. Aczkolwiek trzeba przyznać, że jest leko orzeźwiająca i przyjemna. To wszystko.
Kilka słów jeszcze o tabakierze. Łatwo możemy zauważyć odniesienie do dobrze znanych nam rogowych tabakier. Plastik jest w kształcie rożka, z górą jednak zaokrągloną. Mieści w sobie 10 gram, mieści się w dłoni. Atutem jest, że możemy ją otworzyć i sprawdzić ile mamy jeszcze tabaki w środku. Naklejki na tabakierze są starannie naklejone. Tabakiera jest estetyczna, funkcjonalna, lecz trochę za duża.
Właściwie to ani nie polecam, ani nie odradzam. Raczej popularności nie zdobędzie wśród tabaczarzy, z racji tego, że jest mnóstwo produktów tego typu na rynku i są łatwiej dostępne i tańsze. Choćby taka Snuffy, a ten Braniff od Snuffy jest zdecydowanie lepszy. Aczkolwiek jeden mój znajomy tak ją polubił, że opróżnił mi 3/4 opakownia, więc kto wie...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Lekkość aromatu
Minusy Tabaki
- Cena
- Dostępność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner